Uczniowie z klas I-III w czerwcu zrealizowali projekt „Z klasą na korty”, który odbywał się podczas Enea Poznań Open 2024. Laureatami w klasyfikacji indywidualnej zostali nasi uczniowie: Barbara Hadryan z klasy III A i Wojciech Grzybowski z klasy I A.
W ramach projektu „Z klasą na korty” uczniowie m.in.:
- wzięli udział w warsztatach ekologicznych;
- wykonywali ćwiczenia i testy motoryczne;
- nauczyli się podstaw tenisowej etykiety;
- zobaczyli tenisowe pojedynki challengera Enea Poznań Open 2024;
- poznali Park Tenisowy Olimpia.
